Mūsų tikslas - per optimalų laiką pateikti Jums kokybišką prekę už priimtiną kainą

Kokybė - mūsų ir Jūsų bendras tikslas

Kokybiški produktai

                 UAB "TEKANAS"  įkurta 1998m. liepos 1d. Bendrovės biuras bei  prekių ir gamybos sandėliai yra Kaune,  Elektrėnų g. 1E. Veiklos pradžia buvo susijusi su švedų plieninių dangų gamintojos Gasell Profil atėjimu į Lietuvos rinką, tačiau 2005m. sujungus šią kompaniją,  Rannila Steel ir Asva į koncerną su nauju prekės ženklu RUUKKI, mūsų įmonė tapo oficialiu RUUKKI  LIETUVA atstovu.


PREKYBA  

   Viena iš UAB "TEKANAS" veiklos sričių – prekyba statybinėmis medžiagomis. Mūsų specializacija - stogų ir sienų dangos ir visi jų aksesuarai, lygi skarda ir jos lankstiniai, lietaus nuvedimo sistemos, stogo langai, izoliacinės bei šiltinimo medžiagos, montažiniai profiliai, kaminų sistemos bei žaibosaugos elementai. Būdami statybinių medžiagų gamintojų atstovai, galime jums pasiūlyti šiuolaikiškas ir kokybiškas prekes už priimtinas kainas.


LANKSTINIŲ GAMYBA

   UAB "TEKANAS" darbuotojai turi didelę patirtį skardos lankstinių gamybos srityje. Pas mus pagamintas skardos lankstinys atitinka techninius gamyklinių brėžinių reikalavimus bei įnoringiausio kliento pageidavimus ir yra puikios prekinės išvaizdos. Lankstome tiek iš kliento, tiek iš savo skardos.


STATYBA  

   Siekdama būti pajėgia tenkinti net ir išrankiausio kliento poreikius, mūsų įmonė atlieka visus statybos bei montavimo darbus, susijusius su stogų dengimu ar jų rekonstrukcija, lietaus nuvedimo sistemų bei stoglangių montavimu, objekto konstrukcijų apskardinimu, pastatų fasadu šiltinimu bei apdaila, gerbūvio sukūrimu ir tvarkymu, vaikų žaidimų aikštelių projektavimu bei įrengimu.

   Per daugiau kaip 15 darbo metų įgytas bendrovės darbuotojų patyrimas leidžia mums teikti kokybiškas konsultacijas statybos darbų ir projektavimo klausimais. Mūsų komanda taip pat  gali įvertinti jūsų objekto būklę, atlikti pastato apmatavimus ir sudaryti reikiamų medžiagų bei darbų sąmatas.


PASTATŲ RENOVACIJA 

   UAB "TEKANAS" – tai įmonė, kuriai rūpit Jūs. Būtent dėl šios priežasties mes ne vienerius metus orientuojamės į visos Lietuvos gyventojų gyvenimo komforto lygio kėlimą, įgyvendindami būstų atnaujinimo (modernizavimo) darbus.

   UAB "TEKANAS", kaip patikimą reputaciją turinti įmonė, gali pasiūlyti visapusę kvalifikuotų darbuotojų pagalbą, renkantis energinį pastatų efektyvumą didinančias priemones bei jas įgyvendinant. Atliksime net tik pilną statinio renovaciją (apimančią fasadų, stogų bei pamatų šiltinimo darbus, vandentiekio, šildymo, vėdinimo sistemų modernizavimą, langų ir durų keitimą) bet ir gerbūvio formavimo, apželdinimo, prieigos takų bei aikščių ir aikštelių, kietų dangų klojimo darbus.

   Pastatų renovacijos darbai atliekami naudojant šiuolaikines kokybiškas sertifikuotas medžiagas bei technologijas, kurios pagerina gyvenimo kokybę atnaujintuose pastatuose, sumažina jų priežiūros išlaidas bei pratęsia šių pastatų eksploatavimo laiką.


PATIKIMUMAS

   UAB "TEKANAS" turi  teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu. Šią teisę mums suteikė Valstybės įmonė Statybos produkcijos sertifikavimo centras.  Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai. Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų statyba ir montavimas, stogų įrengimas, apdailos darbai.

   Taip pat įmonėje įdiegta sertifikuota kokybės vadybos sistema, atitinkanti  ISO 9001: 2000 / LST EN ISO 9001: 2001,  ISO 14001: 2004 / LST EN ISO 14001: 2005 ir  BS OHSAS 18001:2007 LST 1977:2008 standartų reikalavimus. Kokybės sistemos procedūrų rengime buvo panaudota visa įmonės sukaupta patirtis, o anksčiau veikusi kokybės programa tapo naujų valdymo procedūrų pagrindu.

 KOKYBĖ – mūsų ir Jūsų bendras tikslas!